• Kamu Yararına Çalışan Uluslararası İnsani Yardım Derneği
  • 0 (212) 212 51 51
  • info@hakinsaniyardim.org.tr
  • Anasayfa'ya Git
  • (212) 212-51-51
  • info@hakinsaniyardim.com.tr
GENEL

KIŞ ÇOCUK PAKETİ

Bağış Yap

Soğukta kalan kardeşlerimize bot, mont, atkı, bere, eldiven ve çoraptan oluşan kış paketiyle destek olun.

Kış geliyor! Türkiye'de ve sınır bölgelerimizdeki çadır kentlerde yardıma ihtiyacı olan kardeşlerimize bot, mont, atkı, bere, eldiven ve çoraptan oluşan yardım paketi ile destek olun.

 

Yoksulluk ve maddi imkân yetersizlikleri nedeniyle binlerce insan ihtiyaçlarını karşılayamıyor. Kış aylarında günlük geçimlerini sağlayamayan aileler kendilerini sıcak tutacak giysi de alamıyor.

 

Kış mevsiminde her zamankinden daha fazla yardıma ihtiyacı olan çocuklar, soğuk hava etkisinin yanısıra çamur içerisindeki alanlarda yaşam mücadelesi veriyor, açlıkla savaşıyor. 

Hak İnsani Yardım Derneği olarak kardeşlerimizin çetin kış şartlarından etkilenmemesi için acil yardım çağrısında bulunuyoruz. Her sene olduğu gibi bu sene de çalışmalar yapıyor, zor durumda olan binlerce insana yardım eli uzatıyoruz. Uzattığımız bu ellere, yapacağınız bağışlarla, siz de kış aylarının sıcak geçmesine ve mazlum yüreklerin ısınmasına vesile olabilirsiniz.

 

İhtiyaç sahibi insanların yaşam mücadelelerine destek olmak için başlattığımız kampanyaya siz de katılabilirsiniz. Kış Çocuk Paketi kampanyamız kapsamında; 200 TL bağış ile soğukla mücadele etmeye çalışan çocuklara bot, mont, atkı, bere, eldiven ve çorap ulaştırıyoruz. 

 

Siz de kardeşlerimize yardım etmeye vesile olduğumuz bu yolculukta kış paketi yardımlarına destek için KIS yazıp 5625’e SMS göndererek 10 TL bağışta bulunabilir, www.hakinsaniyardim.org.tr web sitesinin üst kısmında Online Bağış bölümünden destek verebilirsiniz.

 

Kış aylarının zorlu şartlarında tüm güçleriyle hayata sarılmaya çalışan kardeşlerimiz için yardımlarınızı bekliyoruz.

 

Gelin hep birlikte mazlumlara el uzatalım. Sınırı aşalım, bir yara saralım.