• Kamu Yararına Çalışan Uluslararası İnsani Yardım Derneği
  • 0 (212) 212 51 51
  • info@hakinsaniyardim.org.tr
  • Anasayfa'ya Git
  • (212) 212-51-51
  • info@hakinsaniyardim.com.tr

SPONSORLUK METNİ

Değerli Bağışçılarımız;

Siz değerli bağışçılarımız ile birlikte sürdürmekte olduğumuz YETİM SPONSORLUK PROJESİ kapsamındaki yetim çalışmamızı 2022 Şubat ayından itibaren önemli bir güncelleme ile devam ettirme kararı almış bulunmaktayız.

Yeni yıl ile birlikte yönetim kurulumuz ve yurt dışı ekiplerimiz arasında YETİM SPONSORLUK Projesi’nin değerlendirildiği detaylı görüşmeler yapıldı.  Yapılan bu görüşmeler sonucu yetim çocuklarımızın fotoğraflarının çekimi sürecinde;çocuklarımızın utandıkları ve rahatsız oldukları, ailelerinin çekimlerden kaynaklı yaşadıkları mahcubiyetleri, buna rağmen ihtiyaçlarından dolayı mecburen çekimlere onay vermeleri vb. süreçler detaylıca değerlendirildi. Bu değerlendirmeler sonucu yönetim kurulumuz; sizlere sponsorluk süresince bir kereliğine gönderilen fotoğraf veya video uygulamamızı sonlandırma kararı aldı.Bunun yerine belirli periyotlarla bölgelerimizden toplu organizasyon fotoğraflarını sizlerle genel olarak paylaşmış olacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.Allah hayırlarınızı kabul buyursun.

Not: 20 Şubat 2022 ve öncesinde sponsor olan bağışçılarımıza söz verilen fotoğraflar gönderilecektir. Süreç 20 Şubat 2022 itibariyle başlatılacaktır.

Sponsorlarımızın kime yardım ettiğini bilmeleri açısından sponsorluklarının başında gönderilen yetim kardeşlerimizin bilgilerini ve fotoğrafını içeren PDF’leri göndermeye devam edeceğiz.