• Kamu Yararına Çalışan Uluslararası İnsani Yardım Derneği
  • 0 (212) 212 51 51
  • info@hakinsaniyardim.org.tr
  • Anasayfa'ya Git
  • (212) 212-51-51
  • info@hakinsaniyardim.com.tr
GENEL

KIŞ YARDIMLARI

Bağış Yap

Soğukta kalan kardeşlerimize kış paketi, gıda kumanyası ve kömür yardımıyla destek olabilirsiniz.

Kış geliyor! Türkiye'deki sınır bölgelerimizde ve mazlum coğrafyalardaki çadır kentlerde yaşayan çocuklara bot, mont, atkı, bere, eldiven ve çoraptan oluşan kış paketi veya kömür ve acil yardım paketi ile destek olun.

 

Yoksulluk ve maddi imkân yetersizlikleri nedeniyle binlerce insan ihtiyaçlarını karşılayamıyor. Kış aylarında günlük geçimlerini sağlayamayan aileler kendilerini sıcak tutacak giysi de alamıyor. Kış mevsiminde her zamankinden daha fazla yardıma ihtiyacı olan çocuklar, soğuk hava etkisinin yanısıra çamur içerisindeki alanlarda yaşam mücadelesi veriyor, açlıkla savaşıyor.

 

Hak İnsani Yardım Derneği olarak kardeşlerimizin çetin hava şartlarından etkilenmemesi için kış çocuk paketi hazırladık. Her sene olduğu gibi bu sene de çalışmalar yapıyor, zor durumda olan binlerce insana yardım eli uzatıyoruz. Uzattığımız bu ellere, yapacağınız bağışlarla, siz de soğuk havaların sıcak geçmesine ve mazlum yüreklerin ısınmasına vesile olabilirsiniz.

 

İhtiyaç sahibi insanların yaşam mücadelelerine ortak olmak için başlattığımız yardım kampanyalarına siz de katılabilirsiniz. Kış Çocuk Paketi kampanyamız kapsamında; 600 TL bağış ile soğukla mücadele etmeye çalışan çocuklara bot, mont, atkı, bere, eldiven ve çorap ulaştırıyoruz.


Ayrıca kardeşlerimize yardım etmeye vesile olduğumuz bu yolculukta yardımlara katkı sağlamak için KIS yazıp 4929’a SMS göndererek 25 TL bağışta bulunabilirsiniz.

 

Zorlu şartlarda tüm güçleriyle hayata sarılmaya çalışan kardeşlerimiz için yardımlarınızı bekliyoruz.

 

Gelin hep birlikte mazlumlara el uzatalım. Sınırı aşalım, bir yara saralım.