• Kamu Yararına Çalışan Uluslararası İnsani Yardım Derneği
  • 0 (212) 212 51 51
  • info@hakinsaniyardim.org.tr
  • Anasayfa'ya Git
  • (212) 212-51-51
  • info@hakinsaniyardim.com.tr
KURBAN

KURBANINI İZLE

Bağış Yap

Kesilen kurbanlarınızın videolarını size gönderiyoruz.

Adak, akika, şükür veya vacip niyetiyle kesilen kurbanlarınızın videolarını size gönderiyoruz.

Dünya üzerindeki pek çok mazlum bölgede düzenlediğimiz kurban organizasyonlarımız neticesinde, kurban bayramında yüzbinlerce kardeşimizle kurban etlerimizi paylaşıyoruz.

Afrika, Orta Doğu, Asya, Uzak Doğu'da hayırseverlerin bağışladığı hisseleri, bölgeye giden gönüllülerimiz ile İslami usullere göre kesiyor, ümmet coğrafyamızdaki ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ulaştırıyoruz. Kesilen ve dağıtılan kurbanların videolarını hisse sahipleri ile paylaşıyor, sevinçlerine ortak oluyoruz.


ADAK, AKİKA, ŞÜKÜR KURBANI

Adak, akika, şükür veya sadaka kurbanlarınızı muhtaç ve mazlumlara ulaştıralım. Kurbanlarınızdan bir pay da mazlum kardeşlerimizin evine düşsün.

Kurbanlarınızı keserek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Türkiye, Suriye, Arakan, Afganistan, Yemen, Filistin, Moro ve Afrika'da kesimlerimizi düzenli aralıklarla gerçekleştiriyor, kurbanların videolarını size gönderiyoruz.


KURBAN BAYRAMI

Kurban Bayramında Türkiye, Suriye, Arakan, Afganistan, Yemen, Filistin, Moro ve Afrika'da kestiğimiz kurbanlarla, kardeşlerimizin bayram yapmasına vesile oluyoruz.

Kurban Bayramı ile birlikte, bölgelerde bulunan ihtiyaca göre maddi ve manevi yardımlarda bulunma niyetiyle yetimhanelerimizi ziyaret ediyor, Kuran-ı Kerim dağıtıyor, ihtiyaç sahiplerine zekâtlarını ulaştırıyor, yetim kardeşlerimize bayramlıklarını hediye ediyor, yetimhanede yemek yedirme gibi etkinlikleri ihmal etmiyoruz.

Gelin hep birlikte mazlumlara el uzatalım. Sınırı aşalım, bir yara saralım.