• Kamu Yararına Çalışan Uluslararası İnsani Yardım Derneği
  • 0 (212) 212 51 51
  • info@hakinsaniyardim.org.tr
  • Anasayfa'ya Git
  • (212) 212-51-51
  • info@hakinsaniyardim.com.tr
GENEL

Bu Ramazan bağışlarınızla ihtiyaç sahibi ailelere, yoksul, çaresiz ve kimsesizlere yardım eli uzatıyoruz.

Ramazan geliyor! Dünyanın pek çok mağrur bölgesinde milyonlarca insan Ramazan’ı karşılayacak.

 

Yıllardır kuraklık ve çatışmanın, bitmek bilmez savaşların; yoksulluk ve açlığa neden olduğu topraklarda mazlumlar hayatta kalmaya çalışıyor. Zorlu yaşam koşulları nedeniyle binlerce mazlum yaralandı, insanlar sakat kaldı, açlıkla mücadele etti, kadınlar ve yaşlılar hastalıklarla boğuştu, çocuklar yetim kaldı.

 

Hak İnsani Yardım Derneği olarak mazlumların sofralarına desteklerimizle konuk oluyoruz. “Hep Birlikte Ramazan” diyerek çıkacağımız bu yolda Türkiye dahil olmak üzere, Afrika ve Asya ülkelerinin yanı sıra, Gazze, Yemen, İdlib ve Afganistan gibi ülkelere yardım eli uzatacağız.

 

İhtiyaç sahiplerinin dertlerine ortak olmak için başlattığımız kampanyaya siz de katılabilirsiniz. Ramazan Gıda Kolisi kampanyamız kapsamında 600 TL bağış ile temel gıda malzemeleri ulaştırıyoruz. 100 TL bağış ile iftar yardımında bulunabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden online bağış bölümüne gelerek yardımlarınızı yapabilirsiniz.Biz yetim ve ihtiyaç sahibi kardeşlerimiz için yardıma koşarken siz de bağışlarınızla destek olabilirsiniz. Toplanan bağışlarla fitre ve zekâtlarınız ailelere ulaştırılacak, kumanya paketleri sofralarında yer edinecek, çocuklar için bayramlık kıyafetler alınacak.

 

Mazlumları yalnız bırakmıyoruz. Yardım ulaştırdığımız ailelerin sayılarını artırmamız ve yaralarını sarmamız için yardımınıza ihtiyacımız var. Bu Ramazan da mazlumlara merhem olabilirsiniz.

 

Gelin hep birlikte mazlumlara el uzatalım. Sınırı aşalım, bir yara saralım.